Pandemi ve Otomat

2020 yılı bilindiği üzere kabus gibi üzerimize çöktü. Her yıla daha umutlu girmek isterken her yıl işler daha kötüye gidiyor. Covid 19 denen bu bela başımıza geldi geleli, yeni bir hayattan yeni dünya düzeninden bahsediliyor. İş dünyasında da bir çok değişiklik oldu. Herkes evinden çalışıyor. İşyerleri bir çok yeni tedbir önlem ve işlerin olmaması nedeniyle tasarrufa başvurdu. Bu dönemde yine otomatlara olan talep artmaya başladı. Çay ocaklarını kapatan kurumlar, iş olmaması nedeniyle kapatan kantinler vs.vs.. ve bunların yerini alan otomatlar. bu dönemde kiralık otomat , otomat kurulumu , su otomatı , bisküvi otomatı , çay kahve otomatı isteyen firma ve kurumların sayısı arttı. Yine aynı dönemde yurtdışından sıfır makina gelmemesi nedeniyle otomat, ve ikinci el otomat fiyatları pirim yaptı.

Otomatlar hayatımızda daha çok yer almaya devam edecek gibi, önemli olan doğru hizmeti alabilmek, deneyimli firmayla çalışabilmek.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Otomat ve Zaman

Zaman gün geçtikçe ne kadar hızlı akıyor değil mi? Herşey çok çabuk eskiyor, buna istediğiniz herşeyi katabilirsiniz. Eskiden bir ayda yapılan işleri nerdeyse bir güne sığdırmaya çalışıyoruz. Sürekli