Blogunuzu Canlı Sitenizden Yönetin

Blogunuzu daha hızlıca ve kolayca yönetmeniz için bazı değişiklikler yaptık!


Öncelikle sitenizi yayınlayın sonra direkt olarak canlı sitenizin masaüstü veya mobil sürümünden giriş yapın. Blogunuzun yönetici haklarına sahip olabilmek için Wix hesabınızla giriş yaptığınıza emin olun.

Blogunuzu ve yazılarınızı canlı web sitenizden yönetebilirsiniz. Bunun için blogunuza Wix hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir.

Artık gönderileri yazmaya, düzenlemeye ve yönetmeye hazırsınız. Bir Yazı Oluştur'a tıklayın, yazınızı yazın ve Yayınla'ya tıklayın. İşte bu kadar. Artık tüm okuyucularınız bunu görebilir. Ayrıca, yazılarınız için yazılan tüm yorumları da yönetebilirsiniz - kullanıcılarınızın neler yazdıklarını görün, beğenin, silin ve daha fazlasını yapın. Bir yazı üzerinde çalışırken yazınızı bitiremez ve daha sonra devam etmek isterseniz, yazınızı bir taslak olarak kaydedin. Buna sonra geri dönebilir ve istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya gitmek: Profilim> Taslaklar.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Pandemi ve Otomat

2020 yılı bilindiği üzere kabus gibi üzerimize çöktü. Her yıla daha umutlu girmek isterken her yıl işler daha kötüye gidiyor. Covid 19 denen bu bela başımıza geldi geleli, yeni bir hayattan yeni dünya

Otomat ve Zaman

Zaman gün geçtikçe ne kadar hızlı akıyor değil mi? Herşey çok çabuk eskiyor, buna istediğiniz herşeyi katabilirsiniz. Eskiden bir ayda yapılan işleri nerdeyse bir güne sığdırmaya çalışıyoruz. Sürekli